by Maciej Janiak Maciej Janiak

Szanowni Państwo!


O wirusie napisano i powiedziano chyba już wszystko. Dlatego ja dziś bardzo krótko o stanie najważniejszych spraw.

Mimo trudnych okoliczności działamy normalnie i sprawnie. Towary są i będą dostępne, logistyka działa dobrze, laboratorium pracuje. Nasi technolodzy, niestety, nie mogą odwiedzać Klientów. Pomagają Im zdalnie.

W marcu, aby pomóc Klientom w zgromadzeniu nieco większych zapasów na wypadek trudności logistycznych, zaproponowaliśmy wydłużenie terminów płatności o dodatkowe 2 tygodnie. Wielu roztropnie skorzystało z tej możliwości.

Bardzo dziękuję Klientom, którzy, rozumiejąc trudną sytuację, płacą za towary w terminie. Wykazując wzajemne zrozumienie i solidarność, możemy łatwiej pokonać trudności.

Dużo nowego dzieje w naszej firmie. Gdyby nie wirus, to można by uznać, że to dobry czas postępu i doskonalenia.
Aby wspólnie wykorzystać pożytecznie czas przymusowej izolacji, rozpoczęliśmy cykl szkoleń on- line.

Dotyczą one:
– nowych technologii galwanicznych, na przykład chromowania w bębnach HEXA-GONE REVOLUTION, nowego cynkowania alkalicznego MERLIN, kataforezy
– urządzeń technicznych, zasad ich doboru, cech i korzyści
– zagadnień laboratoryjnych
i, co szczególnie ważne w tym czasie, oszczędności!

Pierwsze szkolenie dotyczyło oszczędności prądu, tematu bardzo ważnego w czasie dramatycznych podwyżek jego cen. Frekwencja była dobra, a zainteresowanie bardzo duże.

O tematach i terminach będziemy informować w oddzielnych zaproszeniach i na stronie internetowej. Jeśli interesują Państwa specjalne szkolenia, prosimy o zgłaszanie ich na adres szkolenia@tegal.pl.

W ubiegłym tygodniu uruchomiliśmy sklep internetowy. Można w nim kupić materiały filtracyjne, pompy, kable, urządzenia pomiarowe i dozujące. Stopniowo rozszerzamy asortyment. Będziemy wdzięczni za sugestie.

Wiele nowego dzieje się na naszej stronie internetowej www.tegal.pl. Szczególnie polecam „nowości” i „produkt tygodnia” w promocyjnej cenie.

Stale kontaktując się z Klientami, obserwujemy zupełnie skrajne zjawiska: od całkowitego, lub prawie całkowitego zatrzymania produkcji, aż do stanu normalnego, a nawet bardzo optymistycznego. Zależy to od branży, dla której pracuje dana galwanizernia.

Jeśli macie Państwo sugestie, uwagi, potrzeby, pomysły, związane z naszą działalnością w tym trudnym czasie, to proszę o zgłaszanie ich na nasz adres tegal@tegal.pl.

Na zakończenie życzę, abyśmy jak najszybciej wrócili do normalności i wysokiej produkcji.

Pozdrawiam
Paweł Karniewski