Certyfikat

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoko

wykwalifikowana kadra

Certyfikat

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoko

wykwalifikowana kadra

Biuro

ul. Lodowa 120
93-232 Łódź

e-mail: tegal@tegal.pl
tel.: +48 42 647 09 01
fax: +48 42 647 09 16
infolinia: 800 16 80 84

Laboratorium i Magazyn

ul. Lodowa 120 A
93-232 Łódź
e-mail: laboratorium@tegal.pl

Kontakt z nami

Prezes Zarządu

Newsletter

Paweł Karniewski
tel.: 601 294 564
e-mail: pawel@tegal.pl

    Akceptując wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera informacji handlowych od TEGAL [czytaj więcej] Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Technologie Galwaniczne Sp. z o.o., zarejestrowaną pod adresem 93-232 Łódź, ul. Lodowa 101, NIP 728-000-82-06, KRS: 0000181148. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

    Akceptując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Technologie Galwaniczne Sp. z o.o., zarejestrowaną pod adresem 93-232 Łódź, ul. Lodowa 101, NIP 728-000-82-06, KRS: 0000181148. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

    Obsługa Klienta / Środowisko

    Anna Ziuko
    tel.: 609 469 247
    e-mail: anna.ziuko@tegal.pl

    Pełnomocnik Zarządu ds. Jakości

    Ewa Krzemińska
    tel.: 601 354 486
    e-mail: ewa.krzeminska@tegal.pl

    Technolodzy

    Marek Socha
    tel.: 601 325 891
    e-mail: marek.socha@tegal.pl

    Łukasz Dąbrowny – Rejon Centralny, Południe
    tel.: 661 619 017
    e-mail: lukasz.dabrowny@tegal.pl

    Wiesław Rutkiewicz – Rejon Północ
    tel.: 663 234 663
    e-mail: wieslaw.rutkiewicz@tegal.pl

    Damian Korcz
    tel.: 601 960 676
    e-mail: damian.korcz@tegal.pl

    Technologie oczyszczania ścieków

    Damian Korcz
    tel.: 601 960 676
    e-mail: damian.korcz@tegal.pl

    Urządzenia

    Maciej Janiak
    Urządzenia i Aparaty, Serwis

    tel.: 607 932 762
    e-mail: maciej.janiak@tegal.pl

    Adam Olejniczak
    Urządzenia i Aparaty

    tel.: 782 670 187
    e-mail: adam.olejniczak@tegal.pl

    Elektryka

    Pavlo Samara
    Projekty elektryczne, Serwis

    tel.: 607 104 978
    e-mail: pavlo.samara@tegal.pl

    Automatyka

    Marcin Pawula
    Automatyka

    tel.: 607 091 593
    e-mail: marcin.pawula@tegal.pl

    Karol Derendowski
    Automatyka

    tel.: 669 244 500
    e-mail: karol.derendowski@tegal.pl

    Elektryka

    Mateusz Dudek
    Elektryka, Serwis prostowników

    tel.: 601 177 809
    e-mail: mateusz.dudek@tegal.pl

    Instalacje Przemysłowe

    Krzysztof Walkowiak
    Menadżer projektów

    tel.: 885 325 891
    e-mail: krzysztof.walkowiak@tegal.pl

    Jan Karniewski
    Linie galwaniczne

    tel.: 607 932 761
    e-mail: jan.karniewski@tegal.pl

    Laboratorium / Karty charakterystyk

    Tomasz Olszewski
    tel.: 667 975 767
    e-mail: tomasz.olszewski@tegal.pl

    Aleksandra Perek-Długosz
    tel.: 601 175 028
    e-mail: aleksandra.perek@tegal.pl

    Klaudia Myszyńska
    tel.: 607 834 137
    e-mail: klaudia.myszynska@tegal.pl

    Magazyn

    Marcin Sosnowski
    tel.: 661 530 265
    e-mail: marcin.sosnowski@tegal.pl

    Robert Mitera
    tel.: 601 365 924
    e-mail: robert.mitera@tegal.pl

    Adam Stasiak
    tel.: 607 776 636
    e-mail: adam.stasiak@tegal.pl

    Księgowość

    Magdalena Małolepszy
    tel.: 607 834 110
    e-mail: magdalena.malolepszy@tegal.pl

    Skontaktuj się z nami

    Masz pytanie o nasze produkty lub usługi? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

      Imię i Nazwisko (wymagane)

      Adres e-mail (wymagane)

      Numer kontaktowy

      Nazwa firmy

      TematOkreśl interesujący Cię temat

      Treść wiadomości

      Wysyłając formularz wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera informacji handlowych od TEGAL. Zgoda jest dobrowolna. Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego lub przeniesienia danych. Administratorem jest Technologie Galwaniczne Sp. z o.o., zarejestrowaną pod adresem 93-232 Łódź, ul. Lodowa 101, NIP 728-000-82-06, KRS: 0000181148. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

      Wysyłając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Technologie Galwaniczne Sp. z o.o., zarejestrowaną pod adresem 93-232 Łódź, ul. Lodowa 101, NIP 728-000-82-06, KRS: 0000181148. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.

      Top
      Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
      Facebook
      YouTube
      LinkedIn