Powłoki galwaniczne

Technologie galwaniczne nakładania metali to nasza największa pasja i umiejętność spełnienia najwyższych wymagań jakości i wydajności. W poszukiwaniu najlepszych dla Klientów rozwiązań jesteśmy i konserwatywni i postępowi. Jesteśmy konserwatywni, bo stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które najpierw dokładnie i cierpliwie testujemy w naszym laboratorium. Jesteśmy postępowi i innowacyjni, bo ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań na świecie i wprowadzamy je do sprzedaży dopiero po pieczołowitym sprawdzeniu.

Podstawą naszej oferty są technologie firmy Schloetter www.schloetter.de. Podzielamy ich wartości, że receptura, jakość produkcji i jakość efektu końcowego u Klienta są absolutnym priorytetem. Wiemy, że niski koszt eksploatacji dla Klienta to nie to samo, co niska cena. Tej zasady się trzymamy.

Ofertę firmy Schloetter uzupełniamy produktami innych dostawców.

W naszej ofercie znajdą Państwo technologie do nakładania wszelkich powłok galwanicznych.

Oprócz produktów standardowych, takich jak:

  • cynkowanie alkaliczne i kwaśne
  • miedziowanie cyjankaliczne i kwaśne
  • niklowanie zawieszkowe i bębnowe we wszystkich możliwych kombinacjach: błyszczące, półbłyszczące, podkładowe i satynowe
  • chromowanie dekoracyjne oparte na związkach chromu sześcio- i trójwartościowego
  • niklowanie chemiczne o różnej zawartości fosforu,

wyszukujemy dla Państwa produkty z całego świata.

Posiadamy także produkty, w których naszym zdaniem Schloetter od lat wyprzedza konkurencje:

  • powłoki stopowe ze szlagierowymi kąpielami do alkalicznego i lekko kwaśnego cynku-niklu SLOTOLOY
  • srebrzenie błyszczące ELFIT 73 oraz twarde ALTIX
  • cynowanie CULMO AT i jego tańsze odpowiedniki z rodziny SLOTOTIN

Oprócz wyżej wymienionych wciąż poszukujemy czegoś więcej. Badamy dla Państwa ciekawe powłoki stopowe, powłoki kompozytowe.

Nie zamykamy się na żadne nowości, sprawdzamy je dla Państwa, a te rzeczywiście innowacyjne i technicznie przydatne wprowadzamy do oferty.

Spełniamy także Państwa specjalne potrzeby. Zawsze staramy się wzbogacać paletę produktów o te, których Państwo potrzebują, a nawet modyfikować produkty, aby były bardziej dopasowane do szczególnych Państwa oczekiwań.