Filtry świecowe

W branży spożywczej i farmaceutycznej

Filtry świecowe znajdują swoje szerokie zastosowanie w rozmaitych branżach – stosuje się je m.in. w przemyśle spożywczym lub farmaceutycznym, mogą być jednak wykorzystane do procesów galwanizacyjnych. Co więcej, precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości komponentów zapewniają ciągłość produkcji lub świadczonych przez Twoje przedsiębiorstwo usług – wysoka jakość wiąże się bowiem z trwałością oraz brakiem występowania technicznych usterek.
Jeżeli potrzebujesz tego typu produktu – filtru świecowego charakteryzującego się ogromną wydajnością pracy, niezawodnością oraz wysoką jakością to warto, abyś przejrzał się ofercie przygotowanej przez Technologie Galwaniczne. Staramy się bowiem połączyć konserwatywne podejście, które implikuje rzetelność wykonania sprzedawanych przez nas urządzeń wraz z nowoczesnym nastawieniem powodującym, iż jednocześnie bazują one na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych. Biorąc pod uwagę te aspekty, śmiało możemy zagwarantować, że filtr świecowy wybrany z naszego asortymentu w znacznym stopniu usprawni pracę Twojego przedsiębiorstwa oraz będzie służyć przez długie lata.

Zastosowania filtru świecowego

Filtry świecowe z uwagi na swoją unikalną budowę oraz wynikające z niej posiadane funkcjonalności, znajdują wiele zastosowań przez co z powodzeniem mogą zostać wykorzystane przez podmioty działające w różnorodnych branżach (często obecne są w branży farmaceutycznej oraz kosmetycznej). Filtry te są bowiem w stanie oczyścić zarówno gazy, jak i ciecze, a sposób ich funkcjonowania jest niesamowicie skuteczny.
Mechanizm działania filtrów świecowych opiera się na przepływie cieczy lub gazu od zewnątrz do wewnątrz urządzenia, natomiast wykryte przez niego zanieczyszczenia lokują się w jego zewnętrznej części. Warto dodać, że filtry świecowe mogą posiadać różne ilości zamontowanych w nich wkładów – ze względu na to wyodrębniamy filtry jedno lub wieloświecowe.

Obsługa przy zakupie filtrów świecowych

Jednym z priorytetów Technologii Galwanicznych jest zapewnienie naszym Klientom radości z zakupów, satysfakcji z użytkowania maszyn oraz budowanie z nimi dobrych i ciepłych relacji. Z tego względu z dużym zaangażowaniem podchodzimy do każdego z naszych Klientów uwzględniając tym samym ich indywidualne potrzeby. Kupując filtr świecowy za pośrednictwem naszego sklepu możesz mieć zatem pewność, że zostaniesz obsłużony w profesjonalny sposób, natomiast sama procedura zakupu będzie dla Ciebie czystą przyjemnością.
Warto również podkreślić, że zatrudniany przez nas personel posiada ogromną wiedzę na temat filtrów świecowych oraz innych sprzedawanych przez nas produktów. Zależy nam bowiem na tym, aby nasza kadra mogła być zawsze wsparciem dla Klientów, służyć im pomocą oraz ciekawie i fachowo odpowiadać na zadawane przez nich pytania. Nie czekaj i zamów już dziś! Kupno filtru świecowego w sklepie Technologii Galwanicznych to przyjemne doświadczenie oraz gwarancja jakości i wydajności urządzenia.

Filtry świecowe Serfilco

Seria LabMaster

Małe urządzenia filtracyjne o zakresie wydajności od 0,5 do 2,5 m3/h

Seria SpaceSaver

Świecowe urządzenia filtracyjne o zakresie wydajności od 4,5 do 10 m3/h

Seria SuperSpaceSaver

Świecowe urządzenia filtracyjne o zakresie wydajności od 13 do 24 m3/h

Seria Mega Flow

Świecowe systemy filtracyjne dużych wydajności w zakresie 18 do 65 m3/h

Seria JM

Świecowe i przekładkowe systemy filtracyjne średnich wydajności

Seria Titan

Systemy filtracji automatycznej o wydajności w zakresie od 10 do 110 m3/h