by Maciej Janiak Maciej Janiak

Proponujemy Państwu jeden kontroler, który jest w stanie mierzyć do 10 różnych parametrów i na ich podstawie kontrolować urządzenia zewnętrzne takie jak pompy dozujące, elektrozawory itp., dzięki czemu stanowi autonomiczny system kontroli i regulacji parametrów procesowych instalacji przemysłowej.

Centurio umożliwia zarządzanie wszystkimi głównymi parametrami procesowymi (amperogodziny, przewodność, chlor, pH, ORP, przewodność indukcyjna, mętność i wiele innych), odczyt i regulację wartości zadanych 10 kanałów. Co więcej, dla każdego kanału kontroler posiada dwa wyjścia przekaźnikowe oraz dwa wyjścia proporcjonalne.

Nowa generacja przyrządów pomiarowych.

Przyrządy kontrolne CENTURIO są wieloparametrowymi systemami pomiarowo-regulacyjnymi, które łączą w sobie absolutną kontrolę i niezwykłą łatwość obsługi z elegancją obudowy stworzonej przez Giugiaro Design.

CENTURIO PRO jest cyfrowym przyrządem kontrolnym przeznaczonym do wieloparametrowej kontroli systemów dozowania. Wyposażony jest w system operacyjny LINUX, wysokiej klasy mikroprocesor ARM A5 oraz duży kolorowy wyświetlacz dotykowy.

Skontaktuj się z nami!

tel: +48 782 670 187, + 48 607 932 762,email: technika@tegal.pl