Certyfikat

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoko

wykwalifikowana kadra

Certyfikat

ISO 9001:2015
ISO 14001:2015

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoko

wykwalifikowana kadra

O nas

Innowacyjność

Być o krok przed innymi – to nasza zasada. Ciągły postęp – to nasza główna zasada. Śmiało szukamy nowych rozwiązań, wyprzedzających dzień dzisiejszy.

Jako firma nie związana korporacyjnymi ograniczeniami mamy swobodę w wyborze dostawców. Stawiamy na najlepszych.
W naszym laboratorium ciągle sprawdzamy nowe technologie.

Pomoc i doradztwo

Właściwie to nie oferujemy chemikaliów. Oferujemy przede wszystkim zdolność i wiedzę naszych Pracowników do właściwego doradzania Klientom, rozwiązywania Ich problemów, doskonalenia ich produkcji w jakości i wydajności. Chemikalia ma każdy, dzielenie się z Klientami doświadczeniem – to mamy my.

Wszechstronność

Naszą misją jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb naszych Klientów: od technologii galwanicznych, które są sednem naszej oferty, poprzez sprzedaż urządzeń galwanicznych, aż do wytwarzania kompletnych instalacji galwanicznych i oczyszczania ścieków.

Idziemy dalej do dziedzin pokrewnych: obróbki aluminium, cynkowania ogniowego, obróbki ścieków i kilku innych dziedzin.

Ludzie

Dla nas ludzie są najważniejsi: Klienci dają nam utrzymanie i zadowolenie z tego, co robimy. Pracownicy tworzą świetność firmy. Nasz świat nie istnieje bez jednych i drugich.

Naszą siłą jest wysoko wykwalifikowana i zmotywowana kadra, która każdego dnia stara się coraz lepiej służyć Klientom. Ciągle się doskonalimy i śledzimy światowe trendy w obróbce powierzchni.

Bezkompromisowość

Skutecznie przeciwstawiamy się negatywnym trendom na rynku – zaniżaniu jakości chemikaliów i standardów serwisu. Nasza jakość i bezkompromisowość w tej sprawie zwyciężają. Choć nie jesteśmy nastawieni na łatwy efekt, nasza sprzedaż systematycznie rośnie. Klienci widzą nasze starania i doceniają zasady, którymi się kierujemy.

Zrobiliśmy już wiele, aby nasze laboratorium działało na jak najwyższym poziomie, pomagając naszym obecnym i przyszłym Klientom.

Mądra oszczędność

Nie dajemy minimalnej ceny. To fałsz. Dajemy Klientom maksymalną korzyść za optymalne koszty.

Na koszty patrzymy kompleksowo. Wiemy, że liczy się nie cena, ale minimalizacja całkowitego kosztu użycia zasobu. Składają się na nią: koszty początkowej inwestycji plus bieżące koszty eksploatacji. Te oba czynniki optymalizujemy. Na krótką metę nie jest to droga łatwa: tanio sprzedać umie każdy; przekonać do mądrej oszczędności to już sztuka.

“ Ciągłe doskonalenie technologii galwanizacyjnych, w celu zaspokajania wszelkich potrzeb naszych Klientów. Robimy to w oparciu o rzetelne badania i dokładamy wszelkich starań, by wszystkie niezbędne prace przebiegały sprawnie, efektywnie i przy zachowaniu należytej staranności. Tylko wtedy można oczekiwać pozytywnych skutków i wzbogacenia rynku o rozwiązania będące znaczącym krokiem naprzód.

Top
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
LinkedIn