by Maciej Janiak Maciej Janiak

Letnia Wyprzedaż Techniki

Część 1: Dozowanie i Pomiar

Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej letniej wyprzedaży naszych urządzeń. W wakacje pragniemy przeczyścić nieco nasz magazyn więc to najlepszy moment na wykorzystanie dużych upustów cenowych i zakup techniki przydatnej w każdym zakładzie produkcyjnym.
Tegoroczną wyprzedaż postanowiliśmy podzielić na kilka części tematycznych. Pierwsza część poświęcona tematyce dozowania i pomiarom parametrów fizyko-chemicznych startuje już dziś!

Co oferujemy?

  • Pompy Dozujące: Analogowe i cyfrowe pompy dozujące sterowane zarówno sygnałami zewnętrznymi jak i wbudowanymi kontrolerami typu pH, Ah.
  • Urządzenia Pomiarowe: Precyzyjne mierniki pH, redox oraz inne urządzenia do monitorowania kluczowych parametrów fizyko-chemicznych.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • Atrakcyjne ceny: Letnie rabaty na nasze produkty.
  • Wysoka jakość: Produkty wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujące niezawodność i długą żywotność.
  • Szybka dostawa: Szybka realizacja zamówień.

 Nie przegapcie tej okazji! Nasza letnia wyprzedaż trwa do końca sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz kontaktu z naszym działem sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji i złożyć zamówienie.

Uwaga!

Zachęcamy do śledzenia naszego newslettera w najbliższych tygodniach. Przygotowaliśmy dodatkowe okazje na produkty demo i powystawowe.