by Anna Ziuko Anna Ziuko

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów informujemy, że oprócz szkoleń laboratoryjnych zajmujemy się również doradztwem laboratoryjnym.

Wiemy jak ważny jest codzienny nadzór nad procesami w galwanizerni i kontrola jakości pokrytych detali. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w stworzeniu laboratorium, chętnie pomożemy. Wyposażymy w niezbędne odczynniki, szkło laboratoryjne i wszelkie dodatkowe akcesoria. Damy niezbędną wiedzę tak, aby można było samodzielnie wykonywać analizy na miejscu w zakładzie.

Dobierzemy właściwe umeblowanie, postaramy się, aby wybrane materiały były wyjątkowo odporne i trwałe, a ich rozmieszczenie i funkcjonalność tworzyły przyjemne miejsce efektywnej pracy. Polecimy doskonałych wykonawców mebli laboratoryjnych.

Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie wybrać najlepszy sprzęt do pomiarów grubości powłok nałożonych metali, ręcznych mierników grubości, pH-metrów, spektrofotometrów itp. Mamy wiedzę i kontakty z różnymi dostawcami specjalistycznych urządzeń pomiarowych, dlatego doradzimy sprawdzone na rynku rozwiązania. Wiemy, jak istotny jest dobry serwis takich urządzeń, dlatego wybieramy tylko solidnych i sprawdzonych dostawców.

Wielu Klientów już zostało wyposażonych w niezbędne dla Nich urządzenia i są przeszkoleni tak, że samodzielnie wykonują analizy.

Teraz czas na Ciebie, Ty też dołącz do grona zadowolonych Klientów.

 

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Dział Laboratorium:

e-mail: laboratorium@tegal.pl

tel. 42 647 09 01

 

Zapraszamy do współpracy !!!