by Anna Ziuko Anna Ziuko

Nowe technologie galwaniczne Schloettera… i udoskonalenia dotychczasowych produktów…

Przedstawiamy najnowsze opracowania Schloettera z zakresu nowoczesnych technologii galwanicznych, a także nowe wersje standardowych produktów obecnych na rynku od wielu lat.

  • Nowy wybłyszczacz UF13 do rodziny cynków słabokwaśnych SLOTANIT: opracowany dla elektrolitów pracujących stale w wyższych temperaturach roboczych. Jego stosowanie stabilizuje pracę kąpieli, bo uwzględnia niestandardową zmianę zużycia składników wybłyszczacza w wyższej temperaturze.
  • Kąpiel do bizmutowania  SLOTOSIN MB 1880: kwaśny elektrolit stworzony do nakładania doskonale lutownych powłok. Dzięki wyższej od cyny temperaturze topnienia bizmutu (271 stopni C) nałożona warstwa pozwala na lutowanie w wyższej temperaturze co stanowi duża zaletę w pewnych zastosowania elektrotechnicznych.
  • Kąpiel do indowania  SLOTOSON MI 1930: kwaśny elektrolit stworzony do zastosowań bębnowych i zawieszkowych do osadzania białych, matowych powłok o dobrej lutowności i plastyczności. Do zastosowania w elektrotechnice przy produkcji zaciskanych końcówek przewodów oraz tzw. wsuwek..