by Anna Ziuko Anna Ziuko

Z każdym rokiem powiększamy zakres usług oferowanych przez Laboratorium Technologii Galwanicznych.

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z Naszych usług pragniemy wyjaśnić, iż jesteśmy doskonale wyposażonym i wykwalifikowanym laboratorium, działającym w branży galwanotechnicznej.

Mamy duże doświadczenie w analizach kąpieli galwanicznych, ścieków i materiałów poddawanych obróbce galwanicznej.

 

Nasza oferta:

Dla stałych Klientów:

Zapewniamy bezpłatne analizy dla Klientów regularnie kupujących Nasze procesy. Wszystkie badania wykonujemy na miejscu w siedzibie firmy w Łodzi, więc czas oczekiwania na wyniki jest krótki i oferujemy natychmiastową pomoc. W sytuacjach awaryjnych pomagamy „od ręki” tak, aby Klient nie miał niepotrzebnych przestojów produkcyjnych.

Dla Klientów nie korzystających z naszych technologii:

Zapewniamy odpłatne analizy kąpieli galwanicznych oraz wszelkich innych kąpieli obecnych w galwanotechnice, tj. anodowanie, fosforanowanie, cynkowanie ogniowe czy badanie ścieków z oczyszczalni.

W atrakcyjnych cenach wykonujemy również badania odporności korozyjnej w komorze solnej wg ISO 9227 NSS oraz badania grubości metodą fluorescencji rentgenowskiej.

Tylko u nas – bogaty program szkoleń:

Oferujemy także szkolenia dla pracowników galwanizerni i laborantów, osób prowadzących  bezpośredni nadzór nad kąpielami galwanicznymi i kontrolę jakość detali po procesie. Dzielimy się swoją  bogatą wiedzą zdobytą przez ponad 20 lat doświadczeń. Zakres i tematykę szkolenia dostosowujemy do potrzeb. Czas szkolenia i koszt jest ustalany indywidualnie.

Pragniemy poinformować, że opłaca się być stałym Klientem, gdyż możliwości pomocy w sytuacjach awaryjnych z Naszej strony są większe, jeśli klient pracuje na Naszych dodatkach. Grono zadowolonych Klientów ciągle się powiększa i cieszymy się z owocnej współpracy.

Potrzeba więcej informacji o naszych możliwościach? Kliknij TU

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na Naszej stronie internetowej: https://www.tegal.pl/laboratorium/

Wszelkich dodatkowych informacji udzieli Dział Laboratorium:
e-mail: laboratorium@tegal.pl
tel: +48 42 647 09 01

 

Zapraszamy do współpracy!!!