by admin admin

Przy produkcji wysokiej jakości cennych detali niezmiernie ważna jest niemalże stuprocentowa kontrola jakości. Dotychczas, z uwagi na brak niezawodnych urządzeń zautomatyzowanych, powierzchnie o dużym połysku poddawane są oględzinom kontrolera jakości. Zawodność ludzkiego oka, jak i specyfika takiej pracy (duża ilość detali, monotonia) nie pozwalają na utrzymanie stałej jakości inspekcji. Powoduje to straty „w obie strony”: zarówno przeoczenie detali wadliwych, jak i odrzucenie detali dobrych.

Jest sposób na udoskonalenie i zautomatyzowanie kontroli jakości detali błyszczących. Niniejszym pismem chcemy tym sposobem Panią / Pana zainteresować. Jest to jedyne w swoim rodzaju urządzenie z fińskiej firmy Helmee. System jest jedyny na rynku i innowacyjny, ponieważ tylko Helmee rozwiązało problem optycznej analizy detali lustrzanych.

 

Opracowana i zaadaptowana przez Helmee Imaging technologia deflektometrii stereoskopowej (CSD™) to kompleksowe rozwiązanie do optycznej inspekcji detali o powierzchni blisko lustrzanych. Jest to obecnie jedyne rozwiązanie na rynku, które oprócz powierzchni, z wysoką dokładnością kontroluje także kształt badanego obiektu.

Jeśli zatem sprawdzacie duże ilości Waszych detali „ręką i okiem” – to to rozwiązanie jest dla Was:

  • będzie inwestycją, zmniejszającą koszty pracy
  • podniesie jakość produktów, opuszczających Wasz Zakład,
  • zapewni wysoką wydajność i jakość kontroli; podniesie na wyższy poziom Wasze procedury

System Helmme AOI to gwarancja stałej wydajności i jakości kontroli.

Prosimy o uważne zapoznanie się z załączoną prezentacją. Wkrótce nasz pracownik skontaktuje się, aby zapytać, czy rozwiązanie jest interesujące. Jest możliwość wizyty specjalisty z firmy Helmee w Waszym zakładzie, aby na miejscu omówić rozwiązanie i Wasze potrzeby.

Więcej materiałów o urządzeniu dostępnych w dziale Urządzenia.