by Anna Ziuko Anna Ziuko

Szanowni Państwo

6 października odbędzie się doroczna konferencja Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego. W tym roku na temat „Jakość w galwanotechnice”. Podobnie jak w ubiegłym roku wspieramy PTG, organizując ciekawe prezentacje.

Oto część programu, do której przyczyniła się nasza firma: 

  1. Zaprosiliśmy szwajcarską firmę METROHM, światowego lidera produkcji urządzeń do analityki przemysłowej i laboratoryjnej. Przedstawi ona urządzenia do analiz kąpieli galwanicznych, w tym szybkich analiz „on-line” w automatach galwanicznych. Przykładem korzyści może być szybka analiza zawartości niklu w alkalicznych kąpielach do ZnNi. Będzie urządzenie pokazowe!
  2. Także z naszej inicjatywy firma PIK Instruments przedstawi mikroskopy elektronowe PHENOM w zastosowaniach do badania powłok galwanicznych, w tym ich składu pierwiastkowego. Uwaga! Można będzie zobaczyć w działaniu prawdziwy mikroskop elektronowy.
  3. Nasze zaproszenie przyjęła także firma ENVIOLET, o której urządzenia wzbogacamy ofertę naszej firmy. Prezentację poprowadzimy nowocześnie przy udziale p. Christiana Gurratha bezpośrednio ze Szwajcarii za pomocą Skype.

My przygotowaliśmy następujące prezentacje:

  1. „Utrzymanie kąpieli ZnNi z firmy SCHLOETTER w doskonałej jakości i wydajności (nowe anody)”.
  2. “Bezodpływowe oczyszczalnie ścieków – to się opłaca”. Na przykładach pokażemy, że warto oszczędzać wodę i dla środowiska i dla ekonomii.
  3. Trzy urządzenia przynoszące oszczędności”. Przedstawimy korzyści ze stosowania:
  • automatycznych filtrów TYTAN
  • oszczędnych wyparek
  • wymrażarek do węglanów CARBOLUX

Będą jeszcze inne prezentacje, zorganizowane przez Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne. Będziemy o nich informować na naszej stronie.

I jeszcze, być może najważniejsza, propozycja!

Chcemy także zaprosić Państwa do dyskusji o roli i znaczeniu dla Was branżowego stowarzyszenia, takiego jak Polskie Towarzystwo Galwanotechniczne.
Na ten temat zamieszczamy osobny tekst: https://www.tegal.pl/o-roli-znaczeniu-polskiego-towarzystwa-galwanotechnicznego/

Warto tam być i skorzystać! Zapraszamy!

Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne EXPO XXI
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, sala A
szczegóły: na stronie PTG