by admin admin

konferencja2016Za nami kolejna XV Międzynarodowa Konferencja Galwanotechniczna 2016 zorganizowana pod patronatem Polskiego Towarzystwa Galwanotechnicznego, która odbyła się w dniu 30.09.2016 w Warszawie. Jej tematem przewodnim były ,,Powłoki funkcjonalne wytwarzane galwanotechnicznie”.

Wśród kilkudziesięciu gości dało się zauważyć przedstawicieli czołowych polskich uczelni, galwanizerni, dostawców oraz innych gości związanych pośrednio z naszą branżą. W trakcie trwania Konferencji dało się usłyszeć wiele ciekawych prezentacji, które mocno rozruszały zgromadzonych gości.
W porównaniu z latami ubiegłymi pojawiły się nie tylko czysto naukowe prezentacje, ale także takie, które trafiały w rzeczywiste i praktyczne potrzeby naszej branży. Nie sposób nie wspomnieć tu dwóch ciekawych prezentacjach wygłoszonych przez naszego Prezesa, p. Pawła Karniewskiego pt.:

• „Mądry cynk” – kiedy ostatnio słyszałeś coś nowego o kwaśnym cynkowaniu?

• Nowy kwaśny ZnNi – wielkie korzyści i oszczędności.

Spotkały się one z dużym zainteresowaniem słuchaczy, gdyż stanowiły ciekawe studium problemów, z którymi borykają się codziennie najwięksi galwanizerzy w Polsce i na świecie. Obie prezentacje w przyjemniejszej dla czytającego formie prześlemy Państwu w kolejnym wydaniu naszego biuletynu.

Z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom, a w szczególności naszym Klientom za wspólne uczestnictwo w tym ciekawym wydarzeniu.

Pozdrawiamy i do zobaczenia!