Niklowanie elektrochemiczne

Niklowanie błyszczące PREMIUM

Powłoka uzyskana z tego elektrolitu odznacza się wysokim połyskiem i zdolnością wygładzania dlatego stosuje się ją przeważnie na podłoża polerowane np. armaturę. Działanie wygładzające widoczne jest już przy stosunkowo cienkich warstwach dzięki czemu nawet części o skomplikowanych kształtach uzyskują równomierny połysk. Osadzone warstwy są elastyczne i pozwalają na mechaniczne formowanie części.

Niklowanie bębnowe SLOTONIK 30

Ekonomiczne niklowanie bębnowe z firmy Schloetter. Bardzo błyszczące, elastyczne powłoki niklowe i doskonała wgłębność to charakterystyczne cechy tej kąpieli.

Niklowanie błyszczące SLOTONIK 40

Kąpiel do niklowania SLOTONIK 40 stosowana jest do osadzania błyszczących powłok niklowych. Charakteryzuje się szybkim tworzeniem połysku, o dużej głębi, już przy cienkich warstwach. W szerokim zakresie prądu daje jasne, równomiernie błyszczące powłoki. Kąpiel SLOTONIK 40 jest bardo wydajna i łatwa w prowadzeniu. Dzięki niskim stężeniom soli w kąpieli, minimalizuje się obciążenie oczyszczalni ścieków i straty przez wynoszenie. Indywidualne sterowanie kąpielą zapewniają osobno dostarczane składniki organiczne.

Niklowanie superbłyszczące SLOTONIK 50

Kąpiel do niklowania SLOTONIK 50 spełnia wszystkie najwyższe wymagania jakości stawiane nowoczesnym kąpielom niklowym. Pozwala na uzyskanie błyszczącej powłoki o doskonałej wgłębności i wygładzeniu nawet przy cienkich warstwach. Powłoki osadzone w procesie SLOTONIK 50 mogą być chromowane bezpośrednio bez dodatkowego etapu aktywacji. Kąpiel jest przeznaczona do pracy na zawieszkach z mieszaniem mechanicznym lub sprężonym powietrzem.