Obróbka galwaniczna - Kąpiel galwaniczna

Na czym to polega?

Obróbka galwaniczna jest procesem polegającym na nanoszeniu metalowych powłok na gotowy już element, przy użyciu odpowiednich technologii. Przed ich nałożeniem, podłoże powinno zostać odpowiednio przygotowane, ażeby na ostatnim etapie móc poddać go wykańczającej obróbce. Celem tych działań jest zmniejszenie pośrednich oraz bezpośrednich strat powstałych na skutek korozji metalu, czyli procesu, którego efektem jest niszczenie jego struktury pod wpływem środowiska, np. wody, czy też powietrza. Skuteczna ochrona przed występowaniem korozji może polegać na wykorzystywaniu odrębnych elektrod lub też takich powłok metalicznych, które będą powodować katodową polaryzację chronionego metalu, lub też polaryzację anodową.

Od lat zajmujemy się obróbką galwaniczną

Dzięki naszemu szerokiemu i długoletniemu doświadczeniu nasi Klienci wracają do nas i polecają naszą firmę innym. Jesteśmy w stanie doradzić naszym Klientom już na etapie planowania i doboru zestawów składników, czyniąc ich plany inwestycyjne i zakupowe jeszcze bardziej ekonomicznymi i efektywnymi. Obróbka galwaniczna jest niezwykle ważnym elementem każdego zakładu galwanicznego. U nas znajdziesz taką, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i doświadczonych galwanizerów. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli chodzi o jakiekolwiek pytania!

Czym są kąpiele galwaniczne?

Kąpiel galwaniczna jest czynnością opartą na elektrolicie, w którym podczas przepuszczania prądu występuje wydzielanie się powłok galwanicznych. Nasze elektrolity idealnie spełniają swoje funkcje, a pozostałe akcesoria do kąpieli galwanicznych sprawiają,że proces ten jest jeszcze bardziej efektywny niż wcześniej. Zaoszczędź zarówno czas, jak i pieniądze i zaufaj nam, czyli fachowcom od kąpieli galwanicznej, którzy na tej znają się jak mało kto!
Dostarczymy Ci takie rozwiązanie, którego potrzebujesz. Z przyjemnością doradzimy Ci w zakresie wyboru naszego asortymentu i opowiemy o dokładnej specyfikacji technicznej oferowanych przez nas urządzeń i preparatów. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie takie rozwiązanie, które pozwoli wykonywać czynności związane z galwanizacją szybciej i efektywniej, a także przy użyciu mniejszych kosztów niż do tej pory. Jeśli szukasz więc fachowców, którzy są w stanie doradzić Ci w zakresie nie tylko samej kąpieli galwanicznej, ale i pozostałych procesów związanych z tym zagadnieniem – jesteśmy do Twojej dyspozycji.