Absorpcyjna spektrometria atomowa

Szerokie zastosowanie w różnych branżach

Absorpcyjna spektrometria atomowa to wysoce efektywna metoda analiz, która umożliwia określenie pierwiastków chemicznych zawartych w próbach ciekłych, gazowych lub stałych. Z tego względu znajduje szerokie zastosowanie w różnorodnych branżach oraz wykazuje mnóstwo zalet mogących pomóc w pracy naszych Klientów. Jako że priorytetem Technologii Galwanicznych jest wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom, postanowiliśmy dodać usługę absorpcyjnej spektrometrii atomowej do naszej oferty, jednocześnie zapewniając, że będzie ona zrealizowana na najwyższym, profesjonalnym poziomie.

Zalety absorpcyjnej spektrometrii atomowej

Absorpcyjna spektrometria atomowa posiada szeroki wachlarz zalet, które tym samym stanowią argumenty za tym, aby zastosować ją do analizy materiałów wykorzystywanych w Państwa firmie. Jednymi z najbardziej znaczących plusów jest wysoka selektywność oraz duże spektrum możliwości co do identyfikacji i zbadania pierwiastków chemicznych – absorpcyjna spektrometria atomowa pozwala bowiem przeanalizować aż 70 z nich, dzięki czemu wyniki uzyskane w ten sposób są wysoce miarodajne i rzetelne. Co więcej, metodyka Technologii Galwanicznych jest opracowana przez specjalistów, którzy nie pozostawiają “marginesu na błędy”.

Usługi atomowej spektrometrii absorpcyjnej

Zadowolenie i satysfakcja naszych Klientów jest priorytetem Technologii Galwanicznych – z tego względu przykładamy dużo starań, aby świadczone przez nas usługi, w tym analizy za pomocą atomowej spektrometrii absorpcyjnej, były wykonane na jak najlepszym poziomie oraz z możliwie największą rzetelnością.