Podczyszczalnia ścieków

Wydajniej i oszczędniej

Przedstawiamy Państwu zupełnie nowe spojrzenie na temat oczyszczania ścieków. Naszym celem nie jest budowanie tradycyjnych oczyszczalni, lecz zmniejszenie kosztów gospodarki wodno-ściekowej. Proponujemy unikalne podejście do problemu, dlatego też wspólnie z Państwem znajdziemy sposoby na zmniejszenie kosztów wody, polepszenie jakości produkcji oraz „zielony zakład” Naszą filozofią jest przedstawienie Państwu takiego rozwiązania, które zmniejszy koszty i uwolni od kłopotów związanych z przekroczeniami limitów stężeń jonów na oczyszczalni, a jest nim podczyszczalnia ścieków oferowana przez naszą firmę.
Proponujemy nowe, korzystne podejście do tematu galwanizernia “bez wody”.
Ogromna większość zakładów w Polsce ma proste, przepływowe oczyszczalnie budowane zgodnie z zasadą “ile nalano, tyle wylano”. Takie rozwiązanie to koszt dla firmy i obciążenie dla środowiska. Z naszą pomocą oraz z pomocą profesjonalnych podczyszczalni ścieków zmienicie Państwo gospodarkę wodno-ściekową na bardziej wydajną i oszczędną.

Podczyszczalnie ścieków – co można zyskać?

Wspólnie z naszymi partnerami oferujemy opłacalne rozwiązania, jakimi są podczyszczalnie ścieków, a dodatkowo:
  • dajemy niespotykane w 95% polskich galwanizerni rozwiązania nowatorskiego obiegu wody
  • za każdym razem proponujemy rozwiązanie “szyte na miarę”
  • minimalizujemy koszt inwestycji, wykorzystując zastane u Państwa elementy działającej oczyszczalni ścieków
  • podsuwamy pomysły zamiast sprzedawać urządzenia
  • udowadniamy, że zerowe zużycie to nie kaprys nadgorliwego ekologa, ale rzeczywistość, która się Państwu opłaci!
Podczyszczalnie ścieków oraz koagulanty organiczne dla każdego
Oferujemy nowoczesne podczyszczalnie ścieków oraz koagulanty organiczne, które skutecznie zastępują lub wspomagają prace zwykłych koagulantów nieorganicznych. Koagulanty mają wszyscy – my poszukujemy i mamy nowości. W naszej ofercie posiadamy polielektrolity (flokulanty) kationowe, anionowe oraz niejonowe. Współpracujemy z Hiszpańską firma Cromogenia, dzięki czemu posiadamy najnowocześniejsze usieciowane emulsje polimerowe, np. do zagęszczania czy odwadniania osadów. U nas flokulant to nie tylko kationowość i masa cząsteczkowa. Posiadamy specjalnie modyfikowane emulsje, które potrafią rozwiązać nawet najtrudniejszy przypadek oraz mobilne laboratorium, dzięki czemu już u Państwa w galwanizerni dobieramy odpowiednią chemię i na miejscu oznaczamy stężenia metali ciężkich po oczyszczeniu profesjonalnym spektrofotometrem.