Urządzenia do oczyszczania ścieków

Niezawodne i skuteczne!

Twoje ścieki nie spełniają ściśle określonych norm? Daleko im do ścieków, które można spokojnie zutylizować lub wpuścić do kanalizacji by zmieszały się wraz z resztą płynów? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Specjalne urządzenia do oczyszczania ścieków załatwią każdy problem. Są one wykonane według najnowszych technologii i buduje się je z komponentów najwyższej jakości, co wpływa nie tylko na ich niezawodność, lecz również skuteczność. Z nami masz pewność, że urządzenia do oczyszczania ścieków spełnia swoją funkcję i będą długo wykonywać powierzone im zadania.
Jesteśmy tu po to, by zapewnić Ci komfort zarówno w miejscu pracy, jak i w domu, a nasze urządzenia do oczyszczania ścieków pozbędą się wszelkich niepotrzebnych i zabronionych substancji, które w drodze czyszczenia bądź używania w zakładzie pracy mogą do tych ścieków spływać. Warto dbać o środowisko i o własny portfel dlatego nasze oczyszczalnie ścieków są u nas oferowane po niezwykle korzystnej cenie.

Jesteśmy znanym producentem urządzeń do oczyszczania ścieków

Przedstawiamy zupełnie nowe spojrzenie na temat oczyszczalni ścieków. Naszym celem nie jest budowanie tradycyjnych oczyszczalni, a zmniejszenie kosztów gospodarki wodno-ściekowej. Proponujemy unikalne podejście do problemu. Wspólnie z Wami znajdziemy sposoby na zmniejszenie kosztów wody, polepszenie jakości produkcji oraz zielony zakład. Naszą filozofią jest przedstawienie takiego rozwiązania, które zmniejszy koszty i uwolni od kłopotów związanych z przekroczeniami limitów stężeń jonów na oczyszczalni.
Proponujemy nowe, korzystne podejście do tematu galwanizernia “bez wody”.
Ogromna większość zakładów w Polsce ma proste, przepływowe oczyszczalnie ścieków budowane zgodnie z zasadą “ile nalano, tyle wylano”. Takie rozwiązanie to koszt dla firmy i obciążenie dla środowiska. Z naszą pomocą będziecie mogli zmienić gospodarkę wodno-ściekową na bardziej wydajną i oszczędną. Wspólnie z naszymi partnerami:
  • dajemy niespotykane w 95% polskich galwanizerni rozwiązania nowatorskiego obiegu wody
  • za każdym razem proponujemy rozwiązanie “szyte na miarę”
  • minimalizujemy koszt inwestycji, wykorzystując zastane u Klientów elementy działającej oczyszczalni ścieków
  • podsuwamy pomysły zamiast sprzedawać urządzenia
  • udowadniamy, że zerowe zużycie to nie kaprys nadgorliwego ekologa, ale rzeczywistość, która się opłaci!

O oczyszczalniach ścieków wiemy wszystko!

Dzięki naszej wieloletniej wiedzy oraz doświadczeniu możemy zaproponować naszym Klientom profesjonalne urządzenia do oczyszczania ścieków. Oferujemy nowoczesne koagulanty organiczne, które skutecznie zastępują lub wspomagają prace zwykłych koagulantów nieorganicznych. Koagulanty mają wszyscy – my poszukujemy i mamy nowości. W naszej ofercie posiadamy polielektrolity (flokulanty): kationowe, anionowe oraz niejonowe.
U nas flokulant to nie tylko kationowość i masa cząsteczkowa. Posiadamy specjalnie modyfikowane emulsje, które potrafią rozwiązać nawet najtrudniejszy przypadek. Posiadamy również mobilne laboratorium, dzięki czemu już u danego Klienta w galwanizerni dobieramy odpowiednią chemię i na miejscu oznaczamy stężenia metali ciężkich po oczyszczeniu profesjonalnym spektrofotometrem. Jeśli więc poszukujesz specjalistów zajmujących się oczyszczalniami ścieków, zapraszamy do kontaktu!

Sprawdź też

Naturalny koagulant Ekoflok

Roquat ATR