Cynowanie galwaniczne

Skuteczne zabezpieczenie przedmiotów codziennego użytku i nie tylko

Cynowanie galwaniczne jest sztuką dziś trochę nieco zapomnianą, a szkoda! Polega ona na wypełnianiu zgnieceń i sprawianiu, że cynowana powierzchnia jest o wiele trwalsza i dłużej opiera się niszczącemu wpływowi czasu. Stosuje się ją zazwyczaj w naprawie nadwozi, dzięki czemu samochód jest trwałe zabezpieczony przed korozją i wygląda o wiele bardziej atrakcyjnie. Cynowanie galwaniczne stosuje się również przy okazji zabezpieczania rozmaitych przedmiotów codziennego użytku takich jak np. garnki wykonane z różnego rodzaju stopów metali. Nasza firma doskonale zna się na cynowaniu galwanicznym, jak i chemicznym i od lat dostarczamy odpowiednie rozwiązania dla firm zajmujących się tą sztuką na terenie całego kraju i nie tylko.
Cynowanie galwaniczne obejmuje zarówno elementy stalowe, mosiężne, jak również te wykonane z aluminium, co daje każdemu producentowi detali ogrom możliwości. Biorąc pod uwagę detale mosiężne, niezbędne jest ówczesne nałożenie powłoki wykonanej z niklu lub też miedzi, natomiast w przypadku aluminium – niedużej warstwy cynku. Cynowanie przeprowadza się poprzez wykorzystywanie kielichów, zawieszek oraz bębnów, zarówno w liniach automatycznych, jak również zmechanizowanych. Wszystko zależy więc od skali zamówienia oraz charakteru elementów poddawanych obróbce. Powłoki cynowe doskonale sprawdzają się, jako przewodniki prądu, przykładowo w branżach elektrycznych. Właściwe lutowanie oraz możliwość kontaktu z żywnością są następnymi atutami tejże warstwy. Dzięki faktowi, że do cynowania wykorzystywane są często kąpiele siarczanowe oraz środki nabłyszczające, końcowy efekt wizualny zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Sprawdź naszą ofertę cynowania galwanicznego!

Wybierz odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb lub zapytaj nas o niego! Jesteśmy specjalistami i chętnie doradzimy oraz wytłumaczymy Ci szczegółową specyfikację naszych przyrządów i akcesoriów. Za pomocą naszego asortymentu proces cynowania galwanicznego będzie dla każdego z naszych Klientów nie tylko o wiele prostszy, ale i tańszy. Ceny, jakie tutaj zawieramy, są niezwykle korzystne, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę jakość wykonania i solidność naszych produktów, które są w stanie przez wiele długich lat pełnić swoją funkcję w każdym profesjonalnym zakładzie galwanizacyjnym w naszym kraju. Cieszymy się, że do nas zajrzałeś i mamy nadzieję, że zostaniesz naszym kolejnym zadowolonym Klientem!