Odtłuszczanie Metali - Przygotowanie powierzchni

Działamy wyłącznie na produktach wysokiej jakości

Dobra obróbka galwaniczna zaczyna się od przygotowania powierzchni, dlatego bardzo starannie dobieramy do potrzeb Klienta najlepsze preparaty do odtłuszczania metali. Do wyboru dajemy dwie duże rodziny produktów do przygotowania powierzchni. SLOTOCLEANto znane na całym świecie produkty do wstępnego przygotowania detali pod obróbkę galwaniczną opracowane i produkowane przez firmę Schloetter. Preparaty do odtłuszczania wybieramy w zależności od rodzaju materiału podłoża i można je podzielić na odtłuszczanie chemiczne o różnym stopniu alkaliczności oraz uniwersalne odtłuszczanie ultradźwiękowe.
Równie ważne są dodatki do trawienia w różnych kwasach, głównie solnym i siarkowym. Proponujemy więc każdej osobie zainteresowanej:
– dodatki do odłuszczania w trawieniu o potrójnym działaniu: aktywowanie i odtłuszczanie powierzchni oraz ochrona powierzchni już czystego metalu przed rozpuszczaniem w kwasie
– jednoskładnikowe inhibitory
Podstawowym kryterium jakości inhibitorów, zarówno jednoskładnikowych, jak i w mieszaninach jest ich zdolność do chronienia metalu, którą przebadaliśmy w laboratorium, poprzez sprawdzanie ubytku masy czystego metalu po trawieniu.

Sprawdź naszą ofertę odtłuszczania metali!

Należyte odtłuszczenie metalu jest kwestią niezwykle istotną w procesach galwanizacyjnych. Od tego często zależy powodzenie całego procesu i musimy przyłożyć do tego największą możliwą wagę. Dzięki preparatom dostępnym w naszym sklepie zyskasz pewność, że zrobiłeś wszystko, jak należy i cała galwanizacja pójdzie po Twojej myśli. Dzięki naszym preparatom do odtłuszczania metali zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze.
Zyskasz też gwarancję, że stosujesz produkt niezawodny i najwyższej jakości. To właśnie to poczucie bezpieczeństwa stoi za naszymi preparatami. Dzięki odpowiedniemu składowi chemicznemu i należytej koncentracji odtłuścisz każdy metal w zaskakująco krótkim czasie. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym klientom preparaty będące jednymi z najlepszych preparatów na rynku. Warto mieć na uwadze to, że w sprawie tak istotnej dla prawidłowej galwanizacji, jak odtłuszczanie metali warto zaufać najlepszym, czyli nam oraz postawić na produkt sprawdzony i kompletny!