Miedź

CUPRAMAX AC

Cupramax AC jest kwaśną kąpielą do miedziowania o bardzo dobrym kryciu powierzchni. Otrzymane powłoki charakteryzują się elastycznością i bardzo dobrym połyskiem. W czasie procesu nie powstają produkty, które wymagałyby usuwania, dzięki czemu nie wymaga on uciążliwego czyszczenia przy użyciu nadtlenku wodoru i węgla aktywnego.

CUPRUM 10

Kąpiel wybłyszczająca do miedziowania CUPRUM 10 jest cyjankowym wysokowydajnym elektrolitem do osadzania błyszczących, gładkich, drobnokrystalicznych i ciągliwych powłok miedzianych. Połysk w tej kąpieli otrzymujemy przy użyciu pojedynczego dodatku.

ACG 8

Kąpiel ACG-8 jest łatwą w obsłudze kąpielą do miedziowania grubowarstwowego. Charakteryzuje ją doskonała zdolność wygładzania i duża szybkość osadzania powłok. Powłoki miedzi są wolne od naprężeń, plastyczne, miękkie i łatwe do polerowania. Dobrze mechanicznie przygotowane elementy stalowe mogą być niklowane i chromowane bezpośrednio po miedziowaniu bez pośredniego polerowania. Kąpiel ACG 8 nie jest wrażliwa na zanieczyszczenia.