Powłoki galwaniczne i cynkowe

Wykorzystujemy technologie firmy Schloetter

Technologie nakładania metali to nasza największa pasja i umiejętność spełnienia najwyższych wymagań jakości i wydajności. W poszukiwaniu najlepszych dla Klientów rozwiązań jesteśmy i konserwatywni i postępowi. Jesteśmy konserwatywni, bo stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które najpierw dokładnie i cierpliwie testujemy w naszym laboratorium. Jesteśmy postępowi i innowacyjni, bo ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań z zakresu pokryć galwanicznych na świecie i wprowadzamy je do sprzedaży dopiero po pieczołowitym sprawdzeniu.
Podstawą naszej oferty są technologie firmy Schloetter. Podzielamy ich wartości, że receptura, jakość produkcji i jakość efektu końcowego u Klienta są absolutnym priorytetem. Wiemy, że niski koszt eksploatacji dla Klienta to nie to samo, co niska cena. Tej zasady się trzymamy. Ofertę firmy Schloetter uzupełniamy produktami innych dostawców. W naszej ofercie znajdą Państwo technologie do nakładania wszelkich powłok galwanicznych.

Nasza oferta związana z pokryciami galwanicznymi

Oprócz produktów standardowych, takich jak:
  • cynkowanie alkaliczne i kwaśne
  • miedziowanie cyjankaliczne i kwaśne
  • niklowanie zawieszkowe i bębnowe we wszystkich możliwych kombinacjach: błyszczące, pó;łbłyszczące, podkładowe i satynowe
  • chromowanie dekoracyjne oparte na związkach chromu sześcio- i tró;jwartościowego
  • niklowanie chemiczne o ró;żnej zawartości fosforu,
Wyszukujemy dla Państwa niezbędne artykuły z całego świata oraz posiadamy także produkty, w których naszym zdaniem Schloetter od lat wyprzedza konkurencje w zakresie powłok cynkowych galwanicznych i nie tylko.
Są to między innymi:
  • powłoki stopowe ze szlagierowymi kąpielami do alkalicznego i lekko kwaśnego cynku-niklu SLOTOLOY
  • srebrzenie błyszczące ELFIT 73 oraz twarde ALTIX
  • cynowanie CULMO AT i jego tańsze odpowiedniki z rodziny SLOTOTIN.
    Jeżeli więc poszukujesz profesjonalistó;w znających się na swojej pracy związanej z powłokami galwanicznymi, zapraszamy do kontaktu!

Od lat zajmujemy się powłokami cynkowymi galwanicznymi

Cynkowanie jest niezwykle popularną metodą zabezpieczania metalowych przedmiotó;w przed korozją. To właśnie podczas procesu nakładania powłok cynkowych galwanicznych, dzięki odpowiedniej elektrolizie Twoje metalowe produkty bądź elementy sprzętu mogą stać się bardziej zabezpieczone niż są teraz. Jesteśmy profesjonalistami w tej branży, oferującymi akcesoria i produkty potrzebne do cynkowania galwanicznego. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapytaj nas, a chętnie udzielmy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Cynkowaniem galwanicznym zajmujemy się już naprawdę długo, a elementy wyposażenia czy sprzęt potrzebny do cynkowania galwanicznego, któ;re dostępne są w naszym sklepie, uznawane są za jedne z najlepszych na rynku.
Tworzenie powłok cynkowych galwanicznych znajduje szerokie zastosowanie w branżach każdego rodzaju, zwłaszcza w motoryzacji, elektronice czy ogrodnictwie. Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i zaproponujemy Ci takie rozwiązanie, któ;re będzie w pełni odpowiadało Twoim wymaganiom. Zaufaj profesjonalistom w dziedzinie cynkowania i wybierz najlepszej jakości sprzęt, by należycie wyposażyć swoją cynkownię galwaniczną. Jeśli masz wątpliwości co do specyfikacji i nie wiesz, jakiego rodzaju produkty najlepiej będą pasować do Twojej cynkowni – ró;wnież nas zapytaj. Z chęcią pomożemy podjąć Ci właściwą decyzję! Jesteśmy sklepem, któ;ry oferuje sprzęt od profesjonalistó;w dla profesjonalistó;w, ale z chęcią pomożemy też początkującym przedsiębiorcom i pokażemy im właściwą drogę, by wznieść usługi galwaniczne na najwyższy poziom.