Certyfikat

PN-EN ISO 9001:2009

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoce

wykwalifikowana kadra

Certyfikat

PN-EN ISO 9001:2009

Czołowy

dostawca w Polsce

Wysoce

wykwalifikowana kadra

Biuro

ul. Lodowa 101
93-232 Łódź

e-mail: tegal@tegal.pl
tel.: +48 42 647 09 01
fax: +48 42 647 09 16
infolinia: 800 16 80 84

Laboratorium i Magazyn

ul. Lodowa 120
93-232 Łódź
e-mail: laboratorium@tegal.pl

Kontakt z nami

Prezes Zarządu

Newsletter

Paweł Karniewski
tel.: 601 294 564
e-mail: pawel@tegal.pl


Obsługa Klienta

Magdalena Kowalczyk
tel.: 607 834 137
e-mail: magdalena.kowalczyk@tegal.pl

Anna Ziuko
tel.: 609 469 247
e-mail: anna.ziuko@tegal.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. jakości

Ewa Krzemińska
tel.: 601 354 486
e-mail: ewa.krzeminska@tegal.pl

Technolodzy

Marek Socha
tel.: 601 325 891
e-mail: marek.socha@tegal.pl

Mateusz Jesionek
tel.: 697 999 309
e-mail: mateusz.jesionek@tegal.pl

Łukasz Socha
tel.: 665 606 765
e-mail: lukasz.socha@tegal.pl

Wiesław Rutkiewicz
tel.: 663 234 663
e-mail: wieslaw.rutkiewicz@tegal.pl

Technologia oczyszczania ścieków

Damian Korcz
tel.: 601 960 676
e-mail: damian.korcz@tegal.pl

Urządzenia

Maciej Janiak
Urządzenia i Aparaty, Serwis

tel.: 607 932 762
e-mail: maciej.janiak@tegal.pl

Automatyka

Marcin Pawula
Automatyka

tel.: 607 091 593
e-mail: marcin.pawula@tegal.pl

Karol Derendowski
Automatyka

tel.: 669 244 500
e-mail: karol.derendowski@tegal.pl

Laboratorium

Tomasz Olszewski
tel.: 667 975 767
e-mail: tomasz.olszewski@tegal.pl

Aleksandra Perek-Długosz
tel.: 601 175 028
e-mail: aleksandra.perek@tegal.pl

Aleksandra Grala
e-mail: aleksandra.grala@tegal.pl

Magazyn

Jarosław Nowicki
tel.: 601 365 924
e-mail: jaroslaw.nowicki@tegal.pl

Dariusz Kubczak
tel.: 607 776 636
e-mail: dariusz.kubczak@tegal.pl

Księgowość

Magdalena Małolepszy
tel.: 607 834 110
e-mail: magdalena.malolepszy@tegal.pl

Skontaktuj się z nami

Masz pytanie o nasze produkty lub usługi? Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Odpowiemy w ciągu 24 godzin.

Imię i Nazwisko (wymagane)

Adres e-mail (wymagane)

Numer kontaktowy

Nazwa firmy

TematOkreśl interesujący Cię temat

Treść wiadomości

Top